BRAIN SOULUTIONS
s Brook Still

Intenzivní seminář s certifikací

BRAIN SOULUTIONS

Intenzivní seminář s certifikací

Mimořádné setkání a velká spirituální práce s celosvětově uznávanou Brook Still

TERMÍN BUDE UPŘESNĚN

 v prostoru AMEERA v Haluzicích

Do České Republiky zavítá Brook poprvé s vícedenním intenzivním seminářem koncipovaným pro všechny, odborníky i laiky, kteří si přejí osvojit metody neuroplasticity a ponořit se hlouběji do jejích tajů. Seminář je zároveň pojat jako školení s certifikací po jeho absolvování.

Nabízí se proto příležitost všem terapeutům, kteří si přejí prohloubit svoji praxi a pracovat na jemnohmotných úrovních nového vědomí.

Neuroplasticita přeprogramovává myšlenkové vzorce vytvořením nových spojení v mozku a oslabením starých spojení.

Tato metoda je využívána k léčení mozku z problémů jako jsou následky mrtvice, poranění mozku, abnormalita při narození, autismus, ADD, ADHD a poruch učení. Začleňuje se také při překonání deprese, léčení závislostí a obscedantně kompulzivních poruch.

Jaké změny může přinést přepsání vzorců mysli do osobního života?

Během společného času s Brook budeme vyzývat sebe a naše myšlenkové vzorce tak, abychom se dívali na život různými způsoby a z nových úhlů perspektiv, budeme využívat emoce tak, abychom v našich neuvěřitelných mozcích vytvářeli nové propojení.

Brook se také podělí o svou osobní cestu a nástroje, které použila k přeměně vlastního mozku z autistického na vyvážený a brilantní.

Budeme seznámeni s harmonií praktických, vědeckých a duchovních technik, které nám pomohou skutečně 

rozšířit vědomí a funkce mozku na vyšší potenciál.

Nejen, že se naučíme posouvat myšlenky a vzorce mozku, naučíme se, jak tyto cesty posílit mnohem rychleji, než je obvyklých 66 dnů práce, která je potřeba k vytvoření nové silné nervové dráhy kolem toho, co si myslíme. Rovněž obdržíme školení o technikách, které nám pomohou léčit mozek a pracovat s celým nervovým systémem, který Brook vyvinula a úspěšně implementovala, aby pomohl v léčení potřebném pro její klienty i pro sebe.

Během tohoto kurzu prozkoumáme spojení našeho trávicího systému a našeho srdce a mozku a budeme vytvářet dynamické multisystémové uzdravení s nevšedními výsledky. Ponoříme se hlouběji do pochopení, proč se náš trávicí systém nazývá 2. mozek.

Budeme přistupovat k srdci na stejné úrovni porozumění jako k mozku a trávení, které vytváří dlouhodobé a rychlé posuny v našem emočním a mentálním programování.

Seminář bude po celou dobu překládán.

V ceně jsou zahrnuty potřebné materiály pro práci po skončení školení.

 

V dalších letech se Brook věnuje turné po Asii, máme jedinečnou možnost využít její návštěvy u nás právě v tento čas. Počet míst je omezen.

Lektorka

Brook Still

Brook Still je mezinárodně respektovaná mistryně, učitelka a léčitelka. Uznává ji mnoho předních světových mystiků a známé jsou její dílny, pobyty a léčebné praxe měnící životy těch, kteří je absolvují. Brook má mimořádnou schopnost propojit esoterický a mystický výcvik se špičkovou vědou, čímž dosahuje pozoruhodných výsledků.

Organizační info a přihláška

Místo konání

  • Místo konání: samota Haluzice u Kyjova

Časový harmonogram

  • Terním bude upřesněn dle aktuální situace.
  • Začátek ve středu 2. prosince v 18h, ukončení v neděli 6. prosince v 18h.

Další informace

  • Akce je pořádána výhradně pro členy Spolku Haluzice, více informací ZDE.

Příspěvek

  • 22.450 Kč / 898 EUR
  • V ceně je zahrnut program intenzivního školení s Brook Still, který bude po celou dobu překládán do českého jazyka, dále materiály pro domací práci po skončení certifikovaného programu.
  • V ceně je také zahrnuta skvělá vegetariánská strava a ubytování včetně noclehu na pohodlné matraci ve vlastním spacáku.

Přihláška na akci

Organizátorem akce je SPOLEK HALUZICE
Další informace: rezervace@ameera.cz